Vyhledávání:

Nákupní košík
0 Kč

S. U. P. spol. s r. o., Masarykova 118, 664 42 Modřice, Tel./fax: 541 235 012, E-mail: info@uklidovestroje.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Opětovným zadáním e-mailu novinky odhlásíte.

Provozovatel

S. U. P. spol. s r. o.
Masarykova 118
664 42 Modřice

IČO: 18827772
DIČ: CZ18827772

Tel./fax: 541 235 012

E-mail
HOT-LINE

Cenová bomba

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

Zobrazení: stručné | plné | tisk

PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE

Stroje pro čištění párou. Kombinují výkonné generátory páry a odsávací jednotky. Parní čističe značky Tecnovap patří mezi absolutní špičku v oboru a je na nich použita řada unikátních patentovaných technologií, které je předurčují k průmyslovému nasazení v těch nejtěžších podmínkách.

 

Cenový filtr:
Řadit dle:
Carmen Mini 2,45 kW Carmen Plus Carmen Plus Inox
PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE Carmen Mini 2,45 kW PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE Carmen Plus PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE Carmen Plus Inox
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.

DS 8 ELIS EVO 304 DET 8bar
PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE DS 8 PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE ELIS PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE EVO 304 DET 8bar
74 670 Kč (bez DPH)
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.

GAL 2,45 6 bar Junior Star Max Power Modul
PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE GAL 2,45  6 bar PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE Junior Star Max PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE Power Modul
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.

Steam Box Industrial 10,9 kW Steam Box Industrial 14,5 kW Steam Box Industrial 21,6 kW
PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE Steam Box  Industrial 10,9 kW PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE Steam Box  Industrial 14,5 kW PARNÍ VYSAVAČE A ČISTIČE Steam Box  Industrial 21,6 kW
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.
 
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.

Stránky: 1 2 další »

PARNÍ VYSAVAČ nebo PARNÍ ČISTIČ?

Pojmy parní čistič a parní vysavač se někdy docela pletou. Zásadní rozdíl je přitom docela prozaický a jeho pochopení Vám značně ulehčí výběr.

Co je to parní čistič

Zařízení zvané parní čistič produkuje horkou páru a s její pomocí je schopné nebývale efektivní práce. Parní čističe se tak skvěle hodí pro umývání a čištění špatně dostupných míst, jako jsou různá zákoutí v koupelně, kolem sprchového koutu, okolí van, záchodů, umyvadel a dřezových baterií, radiátorů ústředního topení, žaluzií spár v obkladech a dlažbě, ledniček, praček a všech přístrojů na přípravu nebo úpravu potravin, jako jsou kávovary, trouby, mixéry a podobně. Svoji práci parní čistič brilantně odvede při údržbě auta nebo kola, sekačky na trávu a jakýchkoliv strojů.

Důležitou vlastností, nebo chcete-li omezením, je, že parní čistič páru a vzniklý kondenzát neodsává. V řadě případů to nevadí, ale pro použití na velkých plochách se parní čistič nehodí. Pro podlahy, koberce, čalouny, matrace nebo okna raději použijte plnohodnotný parní vysavač.

Špína rozpuštěná horkou párou parního čističe zůstává na svém místě, nebo odtéká po okolí. Parní čističe sice v drtivé většině případů nahradí drhnutí těžko přístupných míst za použití agresivní chemie, nezbaví Vás ale povinnosti špinavou vodu setřít hadrem nebo hubkou.

Co je to parní vysavač

Pod pojmem parní vysavač se vlastně skrývá parní čistič s odsáváním. Funguje na stejném principu. Parní vysavač rozpouští i velice odolnou špínu a mastnotu bez nutnosti mechanického drhnutí a použití chemie, pára a vzniklá kondenzovaná voda je ihned spolu s nečistotou odsávána do nádrže parního vysavače. Díky klasické vysavačové hubici se parní vysavače hodí pro snadné čistění velkých povrchů, jako jsou podlahy, čalouny nebo okna. K odsátí páry dochází ihned, takže je čištěný povrch v kontaktu s vodou jen velice krátce. U citlivějších materiálů tak nedochází k jejich rozmáčení a poškození.

Pára a detergent - mimořádná účinnost

V předchozích odstavcích je několikrát zmíněno, že parní čističe nebo parní vysavače nepoužívají chemii. Rozpouštěcí účinek horké páry opravdu na většinu nečistot stačí a čištění je díky tomu úsporné a šetrné. Přesto některé parní čističe a parní vysavače umožňují vstřikování detergentu do horké páry a tím i znásobení čistícího účinku. Jednotlivým parametrům při výběru parního čističe nebo vysavače proto věnujte zvýšenou pozornost.

Partneři

  • Sesterská společnost - výhradní dovozce strojů CLEANFIX do ČR.