Vyhledávání:

Nákupní košík
0 Kč

S. U. P. spol. s r. o., Masarykova 118, 664 42 Modřice, Tel./fax: 541 235 012, E-mail: info@uklidovestroje.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Opětovným zadáním e-mailu novinky odhlásíte.

Provozovatel

S. U. P. spol. s r. o.
Masarykova 118
664 42 Modřice

IČO: 18827772
DIČ: CZ18827772

Tel./fax: 541 235 012

E-mail
HOT-LINE

Cenová bomba

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

Zobrazení: stručné | plné | tisk

PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE

Vysavače určené pro běžné i speciální odsávání prachu, nejrůznějších materiálů i kapalin. Zde jsou uvedeny spíše lehčí řady vysavačů, pokud se zajímáte o sací systémy, vysoce výkonné vysavače nebo engineering v oblasti průmyslového odsávání a odprašňování, zveme Vás k návštěvě našeho specializovaného webu


Cenový filtr:
Řadit dle:
ST 4 MAXI ATEX21 ST22 WD TS HD 125
PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE ST 4  MAXI ATEX21 PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE ST22 WD PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE TS HD 125
111 780 Kč (bez DPH)
70 450 Kč (bez DPH)
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.
340 000 Kč (bez DPH)
Zboží je možné zakoupit pouze na prodejně.

Stránky: « předchozí 1 2 3 4

PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE

Průmyslové vysavače dobře poslouží všude, kde je potřeba vysát větší množství nečistot, hrubé nečistoty nebo kapaliny a důraz je kladen především na výkon a snadnou obsluhu, nikoliv na vzhled. Průmyslové vysavače jsou v porovnání s domácími vysavači rozměrnější a odolnější, mají větší nádobu na nečistoty, vyšší výkon a při tom všem jsou mobilní a snadno ovladatelné.

Průmyslové vysavače - podvozek

Už na první pohled si všimnete jednoho detailu, ve kterém se průmyslové vysavače odlišují od domácích - nemají klasická integrovaná a esteticky navržená kolečka, ale solidní podvozek s houževnatými gumovými kolečky a madlem. Průmyslové vysavače díky tomu vynikají výbornou mobilitou, což značně zrychluje a usnadňuje práci.

Přesahující kolečka podvozku umožňují pohodlnou dopravu průmyslového vysavače do schodů nebo ze schodů bez nutnosti zvedat přístroj ze země.

Průmyslové vysavače - pevná sací lišta

Některé průmyslové vysavače mohou být vybaveny pevnou sací lištou. Ve spojení s dobře ovladatelným podvozkem a madlem se tak z průmyslového vysavače stává šikovná a multifunkční pomůcka, která se uplatní i při úklidu rozlehlých ploch.

Průmyslové vysavače - překlápěcí zásobník

Plastový nebo nerezový překlápěcí zásobník opět zjednodušuje ovládání průmyslového vysavače. Rychlé vyprázdnění zásobníku překlopením umožňuje rychlé pokračování v práci bez složitého čištění a výměny papírových sáčků.

Stejně snadno funguje vyprazdňování vodního zásobníku, průmyslové vysavače jsou uzpůsobeny k snadnému vyklápětní nakloněním přes zadní kolečka vozíku, nebo k vypouštění zásobníku hadicí.

Partneři

  • Sesterská společnost - výhradní dovozce strojů CLEANFIX do ČR.